Правила розміщення у Хостелі

Час заїзду після 14:00. Час виїзду до 12:00. Раннє розміщприення надається можливості за додаткову плату.

Якщо Вам ще немає 18 років, Ви можете проживати у нашому хостелі лише у супроводі дорослих.
Вартість одного місця в хостелі та форма оплати встановлюються нашою адміністрацією.
Адміністрація хостелу залишає за собою право за наявності вільних місць у ВАШОМУ номері підселяти гостей незалежно від статі та віку.

Зберігання багажу та матеріальних цінностей
Ми рекомендуємо здавати на зберігання всі Ваші особисті речі та взуття. Для цього в хостелі передбачені спеціальні індивідуальні комірки із замками.
За особисті речі та цінності, які Ви не замкнули в індивідуальних шафах у номері, адміністрація хостелу не несе відповідальності.

Загальні правила
Ідучи з номера, не забувайте здавати ключ адміністратору!
Якщо Ви втратили ключ від номера або своєї індивідуальної шафки, доведеться заплатити штраф, тож будьте уважні.
У житті буває всяке, і якщо Ви, хай навіть не зі зла, зіпсували майно нашого хостелу, Вам, на жаль, також доведеться за нього заплатити.
Керівники, які супроводжують шкільні групи, несуть повну відповідальність за поведінку своїх підопічних у хостелі.

Режим відпочинку та загальної тиші
Усім, хто подорожує та живе в готелях, потрібний комфорт та спокій. Наш хостел гарантує своїм гостям повноцінний відпочинок під час сну і стежить за тим, щоб у відведений для відпочинку годинник у готелі дотримувалася тиша. Зрозуміло, що молодь – люди веселі та товариські, і їм важко тримати себе в руках. Однак не забувайте, що режим життя, час заїзду та часові пояси у всіх наших гостей різні, тому дружелюбне, поважне ставлення до сусідів – це основне правило поведінки у хостелі!

Спальні кімнати в Хостелі – місце відпочинку та сну, а не галасливих гулянок та вечірок, тому приводити своїх друзів, голосно розмовляти (в т.ч. і по мобільному телефону), прослуховувати фонограми, сміятися та шуміти можна лише за згодою Ваших сусідів! Подбайте про свій відпочинок заздалегідь і швидше познайомтеся з ними, постараюсь налагодити дружні стосунки.

Хостелі забороняється
Курити та вживати психотропні речовини. За куріння у приміщеннях хостелу ми накладаємо великі штрафи, тому постарайтеся не порушувати правил, а краще проведіть час продуктивніше, наприклад, сходіть у кіно або відвідайте фонтан Рошен.
Розпивати спиртні напої та перебувати у нетверезому стані. Ми відмовляємо у проживанні гостям, які перебувають у стані сильного алкогольного сп'яніння, – це наше правило. До того ж, якщо ми виявимо у Вашому номері алкоголь, будемо змушені вилучити його.
Порушувати громадський порядок, виявляти агресію чи неповагу до оточуючих.
Приводити гостей, що не проживають у хостелі, до 13.00 та залишати їх після 22.00.
Шуміти, слухати музику чи голосно розмовляти з 23-00 до 10-00.
Шуміти, слухати музику чи розмовляти під час денного відпочинку сусідів по кімнаті (якщо, звичайно, Ви попередньо не домовилися з ними).
За порушення правил поведінки у хостелі адміністрація має право виселити порушників у будь-який час без повернення оплати за проживання за поточну добу.