Хостел «Центр» налічує 47 спальних місць, з яких два двомісні готельні номери, по дві кімнати, які розраховані на 2, 3 та 4 спальні місця, по одній кімнаті передбачених на 6,8 та 10 спальних місць. Тільки в нашому хостелі «Центр» в кожній кімнаті є окремий санвузол, доступ до Wi-Fi, кабельне телебачення. Також у нас ви зможете скористатися такими послугами як: їдальня, кухня, пральня та міні-бар без алкоголю.

Поруч із хостелом розташована автостоянка, де постояльці можуть залишити свої автомобілі. На території хостелу розташована вантажоперевізна компанія "ІнТайм", це дозволяє Вам відправити речі вантажоперевізною компанією та отримати їх на місці проживання.

Основні переваги хостелу «Центр»: зручне географічне розташування, можливість під'їзду з будь-якої точки міста, в окрузі розташована велика кількість кафе, ресторанів, магазинів та торговельно-розважальних центрів, також навпроти хостелу знаходиться Головпоштамт. До того ж всього в 5 хвилин ходьби від хостелу «Центр» знаходиться всесвітньо відомий музичний фонтан «Рошен». Фонтан користується великою популярністю не лише серед мешканців міста Вінниці, сюди з'їжджаються люди з усієї України та не лише. Ідеальним місцем зупинки у такому разі буде хостел «Центр». Але і це ще не всі його переваги, неподалік розташований краєзнавчий музей, тут можна ознайомитися з історією нашого краю, Свято-Преображенський собор і річка Південний Буг. Відпочинок у комфорті за символічну плату від 180 грн у центрі міста Вінниці лише у нас!

Поруч з нами

avtovokzal centralniy

Центральний автовокзал
5 хвилин ходьби

glavpoctamt

Головпоштамт
2 хвилини ходьби

fontan roshen

Фонтан Рошен
5 хвилин ходьби

makdonaldz

МакДональдз
4 хвилини ходьби

kraevedceskiy muzey

Краєзнавчий музей
1 хвилина ходьби

bahnya kozickogo

Сквер Козицького
5 хвилин ходьби